Технички факултет наградио најбољег студента

1. 02. 2011

На Техничком факултету у уторак, 1. фебруара свечано је уручена факултетска награда најбољем студенту Дејану Вујичићу, иначе једном од овогодишњих  добитника стипендије Универзитета у Крагујевцу. Дејан Вујичић је студент 4. године Рачунарске технике и у току досадашњих студија остварио је просечну оцену 9,45 што га је сврстало међу најбоље студенте Универзитета у Крагујевцу.

После светосавске универзитетске награде, Дејану Вујичићу, по одлуци Колегијума Техничког факултета, декан проф. др Јерослав Живанић  најбољем студенту уручио је лап- топ и у име професора и запослених на Факултету честитао му на досадашњем успешном раду.

У име студената Техничког факултета колеги Вујичићу честитке је упутила студент- продекан Дијана Јагодић, такође студент 4. године Рачунарске технике.