Матуранти из Горњег Милановца посетили ФТН

17. 04. 2013

Ученици 4. разреда Техничке школе „Јован Жујовић“ из Горњег Милановца са образовног профила електротехничар рачунара посетили су Факултет техничких наука у Чачку и обавили део практичне наставе у Лабораторијама за електричне машине, електомоторне погоне и мехатронику. Матуранти су имали прилику да се упознају са опремом уз помоћ које им је демонстрирано више вежби.

srednjoskolci iz GM

Дугогодишња успешна сарадња Техничке школе из Горњег Милановца и Факултета техничких наука у Чачку огледа се у извођењу дела практичне наставе на Факултету, предвиђене у оквиру редовног наставног плана намењеног средњошколцима електротехничких образовних профила.

srednjoskolci iz GM